+1 (973) 228-4293 +1 (201) 878-2619 info@adamsedu.net

 Amerika Birleşik Devletlerinde dil eğitimi, üniversite veya üstü eğitim alan öğrencilere burs vermek ister misiniz?

Sevdikleriniz adına küçük bir miktar yardımla ihtiyaç sahibi öğrencilerin hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamak ister misiniz?

Küçük yardımlarınız, büyük umutlara ve başarılara açılan kapı olacak..

Bir öğrencinin barınma sorununu çözebilir, bir öğrenciye evinizde oda verebilir, bir öğrencinin okul ücretini karşılayabilir, bir öğrencinin yaşam masraflarını üstlenebilir küçük desteklerinizle büyük dokunuşlar yapabilirsiniz.

Öğretim hayatına devam eden veya öğretime başlamak isteyen öğrencilerimize;
1-Nakti burs yada eşya yardımında bulunabilirsiniz.
2- Sağlanan burslar ve yardımlar sadece nakit para, hediye çeki ve benzeri unsurlar olmayıp, ‘bilet’, ‘kitap’ ya da ‘kullanılabilir ev eşyası’  olabilmektedir.
3- Aşağıdaki burslar bölümünden seçeceğiniz dilediğiniz sayıda burs yardımını, birçok öğrenciye bizim aracılığımızla ulaştırabilirsiniz. Burs dağıtımları, öğrenci talep ve isteklerine göre “Eşitlik” ilkesi gereği tamamen rastlantısal olarak yapılmaktadır. Burs ya da burslar satın almanız doğrultusunda size verilen “Referans Numarası” ile “Bursiyerler” bölümümüzde bursunuzu hangi öğrencinin aldığını görebilirsiniz.
4- Sağladığınız burs ya da burslar, “Burs Verenler” bölümünde oluşturacağımız profiliniz ile bursiyerlerinizi ayrıca takip ve gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz. Söz konusu profil tüzel kişilik veya kurumunuzun adına olabileceği gibi, ebediyete yolculuk eden kişinin adına da olabilir.Gerçek kişi adına böyle bir profil açılması söz konusu değildir.

Bağışlarınızda herhangi bir limit olmamaktadır. Bağışlarınız beş-on dolar değerinde bir alışveriş hediye kartı olabileceği gibi, herhangi online alışveriş mağazasının hediye kartı veya indirim kartı da olabilir.

Amacımız, öğrencilerimize Amerikadaki öğretim hayatlarında günlük masraflarına ihiyaçlarına küçük bir yardımda bulunmak, onların yalnız olmadığını hissetirmektir. Bunun yanı sıra Ebediyete intikal etmiş yakınlarınız ve aile fertleriniz adına da yardımda bulunabilir, onların da isimlerinin ve manevi desteklerinin bu yardım yumağının içinde olmasını sağlayabilirsiniz.
Bu gibi durumlarda profilde; merhum kişi ise adı ve soyadı, mesleği ve benzeri belirtilmek istenen bilgi ile merhum adına neden burs sağlandığına dair bir niyet yazısı yer alacaktır.

Yardımda bulunan bir kurum ise, kurum logo görseli, kurum bilgileri ve neden burs sağlandığına dair bir niyet yazısı yer alacaktır.