+1 (973) 228-4293 +1 (201) 878-2619 info@adamsedu.net

ADAMS Education, ADAMS Foundation ve Türk- Amerikan iş insanları tarafından, öğrencilerden gelen talepler üzerine kurulmuştur. Uzun yıllardır Türkiye’den gerek dil eğitimi gerekse üniversite ve üstü eğitimler için öğrenciler Amerika’ya gelmektedirler. Bu süreçte genel olarak öğrenciler, ilk adımda okul bulma sonrasında vize gibi sorunların yanında, Amerika’ya adım attıktan sonra ulaşım, kalacak yer, sağlık problemleri gibi sıkıntılarla karşılaşmaktadırlar. Amerika’da yaşayan Türk-Amerikan toplumu üyesi bir birey mutlaka Türkiye’den gelmiş kalacak yer sorunu yaşayan, okul problemleri olan bir öğrencinin hikâyesini duymuştur. Yakın çevremizdeki öğrenciler ve Türk-Amerikan annelerinden gelen talepler doğrultusunda meydana gelen sıkıntılara profesyonel çözümler üretmek istedik.

ADAMS Education bahsedilen eğitim ve yaşam sürecinden geçmiş bireylerin danışmanlığı ve Türk annelerin destekleri ile Türk öğrencilerin hedeflerine ulaşmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Adams Education kâr amacı gütmenin ötesinde öğrencilerin sorunsuz ve yalnız olmadıklarını bildikleri bir eğitim sürecini amaçlamaktadır.

Ne Yapıyoruz?

Türkiye ofisini 2018 yılı sonunda açan Adams Education, New York merkezli Amerika’da İngilizce öğrenimi başta olmak üzere, lisans ve lisansüstü eğitim ve sertifika programları üzerine uzmanlaşmış bir eğitim danışmanlık kurumudur.

  • Türkiye’de direkt olarak Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak yurtdışı eğitim danışmanlığı veren İLK ve TEK kurumuz.
  • Anne ve babaların gözü kapalı olarak güvenebileceği bir kurumuz.
  • Okul seçimi, vize danışmanlığı, uçak bileti, havalimanında karşılama, konaklama ve ulaşım dahil olmak üzere tüm süreç boyunca yanınızdayız.
  • Amerika’ya atacağınız ilk adımda her zaman yanınızda olan sizi destekleyen bir kurumuz.
  • İşimizi okula kayıt yapmaktan ibaret görmüyoruz.
  • Yurtdışında eğitim yalnızca bir okula kayıt olmak değildir.

ADAMS Education bahsedilen eğitim ve yaşam sürecinden geçmiş bireylerin danışmanlığı ve Türk annelerin destekleri ile Türk öğrencilerin hedeflerine ulaşmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Adams Education kâr amacı gütmenin ötesinde öğrencilerin sorunsuz ve yalnız olmadıklarını bildikleri bir eğitim süreci amaçlamaktadır .

Sistem Nasıl İşliyor?

Başlayacağınız büyük yolculuğun büyük adımları biz yanınızdayken çok kolay olacak.

Birlikte Bir Okul Bulalım

Bütçenize ve hedefinize en uygun okulu birlikte bulalım.

Bir Takvim Yapalım

Hangi okula hangi mevsim başlayabilirsiniz, Vize için ne kadar süre gerekli, Amerikaya ne zaman giriş yapmanız gerekli, hangi havayolu şirketi ve dönemleri seçmelisiniz? Birlikte belirleyelim

Okul Başlasın

Okul başladığında nerede kalmalıyım? Ulaşım alternatiflerim nelerdir? Okurken çalışabilir miyim? Benzeri onlarca sorunuz olacaktır. Bütün bu aşamalarda hala yanınızdayız. Size en uygun çözümleri ve çözüm önerilerini sunmaya devam edeceğiz.

Okulları incelemeye başlayın!

 

Adams educatıon ile çalışmak

aKAdemik partner

Eğer bir üniversitede öğretim üyesi iseniz lütfen bizimle temasa geçiniz


Read More

BAYİLİK

Dünyanın herhangi bir yerinde ADAMS EDUCATION bayisi olmak istiyorsanız , bayilik detaylarını öğrenmek için bize ulaşınız.

Read More

ÇALIŞAN OLMAK İSTİYORUM

Bir Adams Education çalışanı olarak Amerika'da eğitim bursu , ücretsiz ABD uçak biletleri gibi birçok haklara sahip olmak ister misiniz? O zaman güncel özgeçmişinizi info@adamsedu.net email adresine hemen gönderin.

Read More

Biz Kimiz?

Company team


Selin Doganalp, Eğitim Danışmanı (USA)

 


Steven Morris, Eğitim Danışmanı (USA)

 


Levent Ünal, Eğitim Danışmanı (TR)