+1 (973) 228-4293 +1 (201) 878-2619 info@adamsedu.net

Erken Kayıt Avantajları

  Kayıtlar Temmuz ayında başlamaktadır. Programa kayıt olmak isteyen öğrenciler bize ulaşarak işlemlerini başlatabilirler. Kayıt işlemlerinizi başlatmak için en doğru zaman tabiki mümkün olan en erken zamandır.


Work And Travel'da Kazandığım Parayı Nasıl Getirebilirim?
image for How Can I Bring The Money I Earn In Work And Travel?

Work and Travel programına katılanların çoğu  , Amerika'da kaldıkları süre boyunca belirli bir kazanç elde ederler.Bu parayı Türkiye'ye getirmek isterseniz ,  bunun birkaç yolu var; 

Banka Havalesi

Herhangi bir Türkiye bankasından  istek üzerine Amerikan doları cinsinden bir hesap açmanız gerekir. Bankanın size verdiği tüm gerekli bilgileri kayıt etmelisiniz (ilgili banka, SWIFT kodu ve hesap numaranızı).Bu gibi para transferleri birkaç gün sürecektir. Türkiye'den yapacağınız transfer miktarına göre ücret değişiklik göstermektedir.

Çek Sistemi

Travel çeklerini herhangi bir ABD bankasından %1 - %2 komisyonla satın alabilirsiniz.Genellikle travel çekleriniz  American Express,Thomas Cook , VISA  şeklinde olur. Travel döneminizde başınıza gelebilecek herhangi bir kayıp veya hırsızlığa karşı önlem niteliğindedir.Avantajı ise geri yüklenebilir olmasıdır. Travel çeklerini sizin dışınızda kimse kullanamaz.Bu çeki Türkiye'de ki hemen hemen her bankadan bozdurabilirsiniz.

Nakit
Nakit olarak getirmek maliyeti düşük ama tehlikeli bir yoldur.Getireceğiniz yüksek miktarları banka veya çek yoluyla  getirmek daha güvenli olabilir.Nakit para getirme sınırız 10.000$'dır.